Doprava zdarma

 • Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm
  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm
  Quickview

  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm

  , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4480 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf
  Quickview

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.
  4360 
 • Koberec Shander 90x200
  Quickview

  Koberec Shander 90×200

  Koberec Shander 90x200 od dánské značky House Doctor. Krásný koberec v přírodních barvách, který dodá Vašemu interiéru pohodlí a styl. Koberec je vyroben z bavlny a z juty.      
  3350 
 • Vyprodáno
  Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf
  4360 
  Quickview

  Černý vlněný puf 75 cm

  , ,
  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4360 
  4360 
Info
Hledat
Košík
Pokladna