Nábytek

 • Stolička Terrazzo
  Stolička Terrazzo

  Stolička Terrazzo

  , ,
  Stolička Terrazzo od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Sedací část je z materiálu fiberstone, nožky jsou ze dřeva gumovníku. Jde o designový kousek, který prezentuje nejnovější trendy v oblasti interiérových doplňků. DOPRAVA ZDARMA!
  4120 
 • Vlněný puf Herringbone
  Hnědý vlněný puf Herringbone

  Hnědý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Hnědý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Šedý vlněný puf Herringbone

  Šedý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Věšák z dubového dřeva
  Věšák z dubového dřeva

  Věšák z dubového dřeva

  , , ,
  Věšák z dubového dřeva od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Věšák je z masivního dřeva a obsahuje 10 úchytek. Nechte vyniknout krásu přírodního dřeva i u vás doma. Úchytový materiál není součástí balení.
  1790 
 • Kovová nástěnka Knob
  Kovová nástěnka Knob

  Kovová nástěnka Knob

  , , ,
  Kovová nástěnka Knob od dánské firmy Hübsch je skvělým a praktickým doplňkem . Závěsné háčky jsou z dubového dřeva, nástěnka je lakovaná černě. Dokonalý vzhled můžete doplnit dubovými magnetky, které máme také v nabídce. Nástěnka je ze stejné kolekce jako velice oblíbený věšák Knot. Úchytový materiál je součástí balení.
  1280 
 • Modrý vlněný puf Herringbone

  Modrý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Modrý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Černobílý bavlněný puf Square
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý puf Square

  ,
  Černobílý puf Square od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  3990 
 • Zelený kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Zelený kovový věšák Knob

  , , ,
  Zelený kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. A protože není zelená jako zelená, háček má krásnou zelenošedou pastelovou barvu, které se opravdu nemusíte bát. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Černá police North Shelf

  Černá police North Shelf

  , ,
  Černá police od dánské firmy Bloomingville. Systém se skládá z nosné kovové konstrukce a dvou kusů MDF polic. Nastavitelná vzdálenost mezi policemi. Praktické pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design dodají vašemu domovu pohodovou atmosféru. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1079 
 • Novinka
  Dřevěná police Nature
  Dřevěná police Nature

  Dřevěná police Nature

  , , , ,
  Dřevěná police od dánské firmy Bloomingville. Police je ze dřeva paulovnie. Rozměry: délka 110cm, výška 12cm, šířka 18cm      
  1620 
 • Novinka
  Dřevěná úložná krabice
  Dřevěná úložná krabice

  Dřevěná úložná krabice

  , , , ,
  Dřevěná úložná krabice od dánské firmy Bloomingville ze dřeva paulovnie. Krabice je dodávána s úchyty na stěnu, můžete z ní tak vykouzlit i polici s víkem. Rozměry: délka 40 cm, výška 10cm, šířka 18cm  
  669 
 • Novinka
  Dřevěné police Box, sada 6 ks

  Dřevěné police Box, sada 6 ks

  , , ,
  Sada 6 ks dřevěných polic Box od dánské firmy Bloomingville. Boxy jsou vyrobeny ze dřeva paulovnie a jsou v přírodní barvě dřeva. Je možné je zavěsit na stěnu nebo vyskládat na sebe či vedle sebe podle vlastní potřeby. Získáte tak unikátní knihovnu či úložné boxy na hračky. Na zadní straně každého boxu jsou dva háčky k uchycení.
  1920 
 • Šedý vlněný puf Nordic
  Šedý vlněný puf Nordic

  Šedý vlněný puf Nordic

  ,
  Šedý vlněný puf Nordic od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2699 
 • Stolička Fly Green
  Stolička Fly Green

  Stolička Fly Green

  ,
  Stolička Fly Green od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Potah je ze stylového zeleného sametu, zbytek konstrukce je z černého kovu. Jde o univerzální prvek, kterým interiér hezky doladíte a který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2270 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990 
 • Dětská police Cloud
  Dětská police Cloud

  Dětská police Cloud

  , ,
  Krásná police od dánské firmy Bloomingville. Tento mráček dodá dětskému pokojíku styl a pohodu. Bíle lakovaná police krásně vynikne na barevné výmalbě. Police je kovová, bíle lakovaná, dlouhá 60cm, široká 15 cm a vysoká 40 cm. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1760 
 • Dřevěná police s koženými popruhy
  Koš White Edge

  Dřevěná police s koženými popruhy

  ,
  Dřevěná police s koženými popruhy od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Moderní pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design, tato police dodá vašemu domovu ten správný styl. Kožené úchytky a kožené interiérové doplňky jsou teď v kurzu, tak neváhejte. Úchytový materiál je součástí balení.  
  2790 
 • Sleva
  Konferenční stolek Coffee
  Konferenční stolek Coffee
  3849  3220 

  Konferenční stolek Coffee

  , , ,
  Konferenční stolek Coffee od dánské firmy Bloomingville z bambusového dřeva a kovu o průměru 60 cm a výšce 60 cm. Malý stolek, který může ve vašem interiéru udělat velkou změnu. Příjemná barevnost šedé ve spojení s přírodním dřevem se nikdy neomrzí. Doprava zdarma.  
  3849  3220 
  3849  3220 
 • Černý kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Černý kovový věšák Knob

  , ,
  Černý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Dětský věšák Ježek
  Dětský věšák Ježek
  115 

  Dětský věšák

  , , , ,
  Dětský věšák od dánské firmy Bloomingville oživí každý dětský pokojík. Háček nabízíme ve tvaru ježka nebo králíka. Má praktický tvar na oblečení či baťůžek, je vyroben z překližky a z kovu. Dětské pokojíky nemusí být plné pestrých barev a lamina. My na to jdeme jinak. Pečlivě vybíráme kousky, které doladí i jednoduchý interiér ke spokojenosti malého obyvatele. Základem je u nás neutrální výmalba, pečlivý výběr materiálů a pár kousků, které na sebe strhnout pozornost. O tom, že vše musí být i praktické, není vůbec pochyb. Nechte se inspirovat severským přístupem k dětské duši.  
  115 
  115 
 • Mosazný věšák Knob
  Mosazný věšák Knob

  Mosazný věšák Knob

  , ,
  Mosazný věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 75 cm

  ,
  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4260 
 • Černý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 50 cm

  ,
  Černý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2699 
 • Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem

  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem

  ,
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem od dánské firmy Hübsch. Zajímavý doplněk, který určitě najde využití v pracovně, ložnici či dětském pokojíku. Polici můžete doplnit o nožky dne vlastního vkusu a kreativního  přístupu. Získáte pak unikátní noční stolek, který nikdo jiný nemá.
  4599 
 • Industriální madlo
  Industriální madlo

  Industriální madlo

  , , ,
  Industriální madlo v podobě černé industriální trubky o délce 90 cm. Zajímavá dekorace, která se bude vyjímat v kuchyni jako držadlo na utěrky nebo v koupelně jako madlo na ručníky. Využitelné také pro zavěšení svítidel s textilním kabelem.  
  799 
 • Šedý vlněný puf 50 cm

  Šedý vlněný puf 50 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Vyprodáno
  Věšák Bamboo
  Věšák Bamboo
  249 

  Věšák Bamboo

  Věšák Bamboo od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každé chodby a haly. Věšák je z bambusového dřeva a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. Úchytový materiál je součástí balení.
  249 
  249 
 • Černobílý bavlněný puf
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý bavlněný puf

  ,
  Černobílý bavlněný puf od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990