Nábytek

 • Stolička Terrazzo
  Stolička Terrazzo

  Stolička Terrazzo

  , ,
  Stolička Terrazzo od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Sedací část je z materiálu fiberstone, nožky jsou ze dřeva gumovníku. Jde o designový kousek, který prezentuje nejnovější trendy v oblasti interiérových doplňků. DOPRAVA ZDARMA!
  4120 
 • Vlněný puf Herringbone
  Hnědý vlněný puf Herringbone

  Hnědý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Hnědý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Šedý vlněný puf Herringbone

  Šedý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Věšák z dubového dřeva
  Věšák z dubového dřeva

  Věšák z dubového dřeva

  , ,
  Věšák z dubového dřeva od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Věšák je z masivního dřeva a obsahuje 10 úchytek. Nechte vyniknout krásu přírodního dřeva i u vás doma. Úchytový materiál není součástí balení.
  1790 
 • Kovová nástěnka Knob
  Kovová nástěnka Knob

  Kovová nástěnka Knob

  , , ,
  Kovová nástěnka Knob od dánské firmy Hübsch je skvělým a praktickým doplňkem . Závěsné háčky jsou z dubového dřeva, nástěnka je lakovaná černě. Dokonalý vzhled můžete doplnit dubovými magnetky, které máme také v nabídce. Nástěnka je ze stejné kolekce jako velice oblíbený věšák Knot. Úchytový materiál je součástí balení.
  1280 
 • Modrý vlněný puf Herringbone

  Modrý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Modrý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Černobílý bavlněný puf Square
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý puf Square

  ,
  Černobílý puf Square od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  3990 
 • Zelený kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Zelený kovový věšák Knob

  , ,
  Zelený kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. A protože není zelená jako zelená, háček má krásnou zelenošedou pastelovou barvu, které se opravdu nemusíte bát. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Černá police North Shelf

  Černá police North Shelf

  , ,
  Černá police od dánské firmy Bloomingville. Systém se skládá z nosné kovové konstrukce a dvou kusů MDF polic. Nastavitelná vzdálenost mezi policemi. Praktické pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design dodají vašemu domovu pohodovou atmosféru. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1079 
 • Šedý vlněný puf Nordic
  Šedý vlněný puf Nordic

  Šedý vlněný puf Nordic

  ,
  Šedý vlněný puf Nordic od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2699 
 • Stolička Fly Green
  Stolička Fly Green

  Stolička Fly Green

  , ,
  Stolička Fly Green od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Potah je ze stylového zeleného sametu, zbytek konstrukce je z černého kovu. Jde o univerzální prvek, kterým interiér hezky doladíte a který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2270 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990 
 • Dětská police Cloud
  Dětská police Cloud

  Dětská police Cloud

  , , ,
  Krásná police od dánské firmy Bloomingville. Tento mráček dodá dětskému pokojíku styl a pohodu. Bíle lakovaná police krásně vynikne na barevné výmalbě. Police je kovová, bíle lakovaná, dlouhá 60cm, široká 15 cm a vysoká 40 cm. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1760 
 • Dřevěná police s koženými popruhy
  Koš White Edge

  Dřevěná police s koženými popruhy

  ,
  Dřevěná police s koženými popruhy od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Moderní pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design, tato police dodá vašemu domovu ten správný styl. Kožené úchytky a kožené interiérové doplňky jsou teď v kurzu, tak neváhejte. Úchytový materiál je součástí balení.  
  2790 
 • Sleva
  Konferenční stolek Coffee
  Konferenční stolek Coffee
  3849  3220 

  Konferenční stolek Coffee

  , , ,
  Konferenční stolek Coffee od dánské firmy Bloomingville z bambusového dřeva a kovu o průměru 60 cm a výšce 60 cm. Malý stolek, který může ve vašem interiéru udělat velkou změnu. Příjemná barevnost šedé ve spojení s přírodním dřevem se nikdy neomrzí. Doprava zdarma.  
  3849  3220 
  3849  3220 
 • Černý kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Černý kovový věšák Knob

  ,
  Černý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Mosazný věšák Knob
  Mosazný věšák Knob

  Mosazný věšák Knob

  ,
  Mosazný věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  199 
 • Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 75 cm

  ,
  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4260 
 • Černý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 50 cm

  ,
  Černý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2699 
 • Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem

  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem

  ,
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem od dánské firmy Hübsch. Zajímavý doplněk, který určitě najde využití v pracovně, ložnici či dětském pokojíku. Polici můžete doplnit o nožky dne vlastního vkusu a kreativního  přístupu. Získáte pak unikátní noční stolek, který nikdo jiný nemá.
  4599 
 • Industriální madlo
  Industriální madlo

  Industriální madlo

  , , ,
  Industriální madlo v podobě černé industriální trubky o délce 90 cm. Zajímavá dekorace, která se bude vyjímat v kuchyni jako držadlo na utěrky nebo v koupelně jako madlo na ručníky. Využitelné také pro zavěšení svítidel s textilním kabelem.  
  799 
 • Šedý vlněný puf 50 cm

  Šedý vlněný puf 50 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Vyprodáno
  Věšák Bamboo
  Věšák Bamboo
  249 

  Věšák Bamboo

  Věšák Bamboo od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každé chodby a haly. Věšák je z bambusového dřeva a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. Úchytový materiál je součástí balení.
  249 
  249 
 • Černobílý bavlněný puf
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý bavlněný puf

  ,
  Černobílý bavlněný puf od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990