Pufy

 • Černobílý bavlněný puf Square
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý bavlněný puf Square

  , , ,

  Černobílý bavlněný puf Square od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  3990 
 • Vyprodáno
  Šedý vlněný puf 50 cm

  Šedý vlněný puf 50 cm

  ,

  Šedý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  2699 
 • Šedý vlněný puf Nordic
  Šedý vlněný puf Nordic

  Šedý vlněný puf Nordic

  , ,

  Šedý vlněný puf Nordic od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  2699 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,

  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  3990 
 • Dětský zelenkavý puf Play
  Dětský zelenkavý puf Play

  Dětský zelenkavý puf Play

  , , ,

  Dětský zelenkavý puf Play od dánské firmy Bloomingville je praktickým a vkusným doplňkem do každého dětského pokojíku.

  Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do holčičího i klučičího pokoje. Potahový materiál je ze 100% bavlny.

   

  1085 
 • Vyprodáno
  Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 75 cm

  ,

  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  3990 
 • Vyprodáno
  Černý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 50 cm

  ,

  Černý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  2699 
 • Černobílý bavlněný puf
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý bavlněný puf

  , ,

  Černobílý bavlněný puf od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.

  DOPRAVA ZDARMA!

  3990