Pufy

 • Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm
  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm

  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm

  , , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4480 
 • Sleva
  Černobílý bavlněný puf Square
  Černobílý bavlněný puf
  3990  3590 

  Černobílý puf Square

  , ,
  Černobílý puf Square od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  3990  3590 
  3990  3590 
 • Vlněný puf Herringbone
  Hnědý vlněný puf Herringbone

  Hnědý vlněný puf Herringbone

  , ,
  Hnědý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti. Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Vyprodáno
  Šedý vlněný puf Nordic
  Šedý vlněný puf Nordic
  2699  2290 

  Šedý vlněný puf Nordic

  , ,
  Šedý vlněný puf Nordic od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  2699  2290 
  2699  2290 
 • Modrý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Modrý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Vyprodáno
  2990 

  Šedý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Doprava zdarma.
  2990 
  2990 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990 
 • Sleva
  Dětský zelenkavý puf Play
  Dětský zelenkavý puf Play
  1085  890 

  Dětský zelenkavý puf Play

  , , ,
  Dětský zelenkavý puf Play od dánské firmy Bloomingville je praktickým a vkusným doplňkem do každého dětského pokojíku. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do holčičího i klučičího pokoje. Potahový materiál je ze 100% bavlny.  
  1085  890 
  1085  890 
 • Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 75 cm

  ,
  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4260 
 • Černý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Černý vlněný puf 50 cm

  ,
  Černý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, nebo na sezení, když vám přijde návštěva. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Vyprodáno
  Šedý vlněný puf 50 cm
  2990 

  Šedý vlněný puf 50 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
  2990 
 • Vyprodáno
  Černobílý bavlněný puf
  Černobílý bavlněný puf
  3990 

  Černobílý bavlněný puf

  ,
  Černobílý bavlněný puf od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990 
  3990