Nástěnná svítidla

 • Nástěnná lampa Wood
  Nástěnná lampa Wood
  Quickview

  Nástěnná lampa Wood

  , , ,
  Originální nástěnné svítidlo Wood, které oživí dětský pokoj nebo moderní pracovnu svým skandinávským charakterem. Stínidlo lampy i montura jsou z kovu a jsou černě matně lakované. Rameno lampy je z masivního dřeva. Ke stínidlu vede z montury černý textilní kabel. Velice zajímavé svítidlo, které můžete namontovat na předem připravený vývod elektřiny nebo pouze přichytit na stěnu a zapojit do zásuvky. Svítidlo dodáváno bez žárovky.
  4150 
 • Sleva
  Nástěnné svítidlo Simple
  Nástěnné svítidlo Simple
  1160 
  Quickview

  Nástěnné svítidlo Simple

  ,
  Nástěnné svítidlo Simple je ideálním doplňkem do skandinávsky laděného interiéru. Svítidlo je z mosazi a černě lakovaného kovu. Žárovka je součástí svítidla. Svítidlo Simple se skvěle hodí k závěsným svítidlům, která jsou tvořena textilním kabelem a dekorativní žárovkou. Díky dlouhému kabelu můžete svítidlo umístit přesně podle Vašich potřeb.  
  1160 
  1160 
 • Nástěnné svítidlo Copper
  Nástěnné svítidlo Copper
  Quickview

  Nástěnné svítidlo Copper

  ,
  Nástěnné svítidlo Copper dokáže ve spojení s kvalitní dekorativní žárovkou vytvořit velice originální industriální svítidlo. Svítidlo má tradiční patici E27, která jej umožňuje kombinovat s širokým spektrem lehce dostupných žárovek. Díky dlouhému kabelu můžete svítidlo zavěsit přesně podle Vašich potřeb. Žárovka není součástí produktu.  
  1190 

Stay up to date

Info
Hledat
Košík
Pokladna