Věšáky

 • Kovový věšák Triple Knob

  , , , ,
  Kovový věšák Triple Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem. Set tří kovových věšáků má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  780 
 • Kovový věšák Knob Amber

  , , , ,
  Kovový věšák Knob Amber od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Háček má krásnou jantarovou barvu. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  210 
 • Věšák z dubového dřeva
  Věšák z dubového dřeva

  Věšák z dubového dřeva

  , ,
  Věšák z dubového dřeva od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Věšák je z masivního dřeva a obsahuje 10 úchytek. Nechte vyniknout krásu přírodního dřeva i u vás doma. Úchytový materiál není součástí balení.
  1790 
 • Dřevěný věšák Oak

  , , , ,
  Dřevěný věšák Oak od dánské firmy Hübsch je praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček má jednoduchý design, je z dubového dřeva. Skvělý detail, který dotáhne Váš interiér k dokonalosti.    
  93 
 • Zelenkavý kovový věšák Knob

  , , , ,
  Zelenkavý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Háček má krásnou zelenkavou barvu. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  210 
 • Věšák Bamboo
  Věšák Bamboo

  Věšák Bamboo

  ,
  Věšák Bamboo od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každé chodby a haly. Věšák je z bambusového dřeva a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. Úchytový materiál je součástí balení.
  249 
 • Vyprodáno
  Zelený kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob
  210 

  Zelený kovový věšák Knob

  , , ,
  Zelený kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. A protože není zelená jako zelená, háček má krásnou zelenošedou pastelovou barvu, které se opravdu nemusíte bát. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
  210 
 • Černý kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Černý kovový věšák Knob

  , ,
  Černý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
 • Dětský věšák Ježek
  Dětský věšák Ježek
  115 

  Dětský věšák

  , , ,
  Dětský věšák od dánské firmy Bloomingville oživí každý dětský pokojík. Háček nabízíme ve tvaru ježka nebo králíka. Má praktický tvar na oblečení či baťůžek, je vyroben z překližky a z kovu. Dětské pokojíky nemusí být plné pestrých barev a lamina. My na to jdeme jinak. Pečlivě vybíráme kousky, které doladí i jednoduchý interiér ke spokojenosti malého obyvatele. Základem je u nás neutrální výmalba, pečlivý výběr materiálů a pár kousků, které na sebe strhnout pozornost. O tom, že vše musí být i praktické, není vůbec pochyb. Nechte se inspirovat severským přístupem k dětské duši.  
  115 
  115 
 • Vyprodáno
  Mosazný věšák Knob
  Mosazný věšák Knob
  210 

  Mosazný věšák Knob

  , ,
  Mosazný věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
  210 
 • Vyprodáno
  Industriální madlo
  Industriální madlo
  799 

  Industriální madlo

  , , ,
  Industriální madlo v podobě černé industriální trubky o délce 90 cm. Zajímavá dekorace, která se bude vyjímat v kuchyni jako držadlo na utěrky nebo v koupelně jako madlo na ručníky. Využitelné také pro zavěšení svítidel s textilním kabelem.  
  799 
  799