Stolní lampy

 • Stolní lampa Gleam
  Stolní lampa Gleam

  Stolní lampa Gleam

  , ,
  Stolní lampa Gleam od dánských House Doctor. Elegantní mosazné svítidlo, které dodá Vašemu domovu ten správný severský styl. Zaujme v každém interiéru. Žárovka není součástí svítidla.
  3890 
 • Sleva
  Stolní lampa Note
  Stolni lampa Note
  5990  4220 

  Stolní lampa Note

  , ,
  Elegantní stolní lampa Note se skleněným stínidlem a kovovou nožkou s mosaznou povrchovou úpravou. Stínidlo je lehce zabarveno do šedé barvy. Působí téměř jako socha. Zaujme v každém interiéru. Pokud chcete originální svítidlo ve skandinávském stylu, lampa Note u Vás doma nesmí chybět. Finální podobu svítidla můžete ovlivnit vhodnou volbou dekorativní žárovky. Žárovka není součástí svítidla.
  5990  4220 
  5990  4220 
 • Betonová stolní lampa Pin
  Betonová stolní lampa Pin

  Stolní lampa Pin

  , ,
  Betonová stolní lampa Pin od dánských House Doctor. Moderní betonové svítidlo, které dodá Vašemu domovu ten správný styl. Pro nejlepší efekt doplňte svítidlo velkou žárovkou o průměru 12,5 cm. Zaujme v každém interiéru. Ideální dárek pro všechny s láskou k tomuto materiálu. Žárovka není součástí svítidla.
  1990 

Vážení zákazníci, Odomu funguje bez omezení.

Některé výdejny Zásilkovny jsou však momentálně uzavřeny, ty otevřené v systému průběžně upřesňujeme. V případě platby prostřednictvím dobírky je u Zásilkovny i DPD možnost platby pouze platební kartou!

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.