O nás

Odomu jsme zatím my dva, Bára a Niall.

Každý máme na starosti něco jiného:

Bára vede koncept celého obchodu a blogu. Je architektka a má zkušenosti s navrhováním budov i interiérů.

Niall se stará o technický chod eshopu a marketing.

Naše cesta k odomu nebyla složitá. Máme rádi krásné věci a příjemná místa. Každý pocházíme z jiného prostředí. Česká republika a Irsko, dvě na pohled rozdílné země, které však mají mnoho společného. Každá země vnímá bydlení trochu jinak, a to nás baví a inspiruje. Víme, že každý prostor se dá upravit tak, aby byl tím nejlepším a nejkrásnějším domovem právě pro Vás a nezáleží na tom, kde se právě nacházíte.

Odomu by Vás mělo bavit a inspirovat. Rádi bychom Vám nabídli kvalitní interiérové doplňky a drobný nábytek kvalitního zpracování, ověřených značek  a poutavého designu. Myslíme, že interiéry by měly být stejně osobité a unikátní jako jejich obyvatelé.

Máme rádi jednoduché a srozumitelné věci. Nekomplikovaný design a jednoduchou čistou architekturu založenou především na přírodních materiálech. Takový přístup k bydlení najdete ve Skandinávii, ale inspirují nás i jiné země. Chtěli bychom Vám nabídnout nejen krásné produkty, ale také pomoc s vytvořením interiéru podle Vašich představ. Pokud máte v oblasti interiéru a architektury stejný pohled na věc, odomu by Vám mělo pomoci najít ty správné prostředky k dosažení Vašeho vysněného domova.

Ať se Vám u nás líbí!

Vaše odomu

odomu team