Nábytek

 • Sleva
  Černobílý bavlněný puf Square
  Černobílý bavlněný puf
  3990  3590 

  Černobílý puf Square

  , ,
  Černobílý puf Square od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  3990  3590 
  3990  3590 
 • Stolička Terrazzo
  Stolička Terrazzo

  Stolička Terrazzo

  ,
  Stolička Terrazzo od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Sedací část je z materiálu fiberstone, nožky jsou ze dřeva gumovníku. Jde o designový kousek, který prezentuje nejnovější trendy v oblasti interiérových doplňků. DOPRAVA ZDARMA!
  4120 
 • Vlněný puf Herringbone
  Hnědý vlněný puf Herringbone

  Hnědý vlněný puf Herringbone

  , ,
  Hnědý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Sleva
  Šedý vlněný puf Nordic
  Šedý vlněný puf Nordic
  2699  2290 

  Šedý vlněný puf Nordic

  , ,
  Šedý vlněný puf Nordic od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru.  
  2699  2290 
  2699  2290 
 • Konferenční stolek Coffee
  Konferenční stolek Coffee

  Konferenční stolek Coffee

  , ,
  Konferenční stolek Coffee od dánské firmy Bloomingville z bambusového dřeva a kovu o průměru 60 cm a výšce 60 cm. Malý stolek, který může ve vašem interiéru udělat velkou změnu. Příjemná barevnost šedé ve spojení s přírodním dřevem se nikdy neomrzí. Doprava zdarma.  
  3849 
 • Kovový věšák Triple Knob

  , , , ,
  Kovový věšák Triple Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem. Set tří kovových věšáků má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  780 
 • Modrý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Modrý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
 • Kovový věšák Knob Amber

  , , ,
  Kovový věšák Knob Amber od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Háček má krásnou jantarovou barvu. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  210 
 • Vyprodáno
  2990 

  Šedý vlněný puf Herringbone

  , , ,
  Šedý vlněný puf Herringbone od dánské firmy Hübsch má krásnou hnědou barvu s motivem tzv. rybí kosti.  Je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je lehce přenosný a má stylový design, který se hodí do moderního i tradičního prostředí. Je ideální pod nohy i na sezení v obývacím pokoji, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Doprava zdarma.
  2990 
  2990 
 • Věšák z dubového dřeva
  Věšák z dubového dřeva

  Věšák z dubového dřeva

  , ,
  Věšák z dubového dřeva od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Věšák je z masivního dřeva a obsahuje 10 úchytek. Nechte vyniknout krásu přírodního dřeva i u vás doma. Úchytový materiál není součástí balení.
  1790 
 • Dřevěný věšák Oak

  , , , ,
  Dřevěný věšák Oak od dánské firmy Hübsch je praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček má jednoduchý design, je z dubového dřeva. Skvělý detail, který dotáhne Váš interiér k dokonalosti.    
  93 
 • Kovová nástěnka Knob
  Kovová nástěnka Knob

  Kovová nástěnka Knob

  ,
  Kovová nástěnka Knob od dánské firmy Hübsch je skvělým a praktickým doplňkem . Závěsné háčky jsou z dubového dřeva, nástěnka je lakovaná černě. Dokonalý vzhled můžete doplnit dubovými magnetky, které máme také v nabídce. Nástěnka je ze stejné kolekce jako velice oblíbený věšák Knot. Úchytový materiál je součástí balení.
  1280 
 • Zelenkavý kovový věšák Knob

  , , ,
  Zelenkavý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Háček má krásnou zelenkavou barvu. Uchycení je šroubovací do hmoždinky.
  210 
 • Vyprodáno
  Věšák Bamboo
  Věšák Bamboo
  249 

  Věšák Bamboo

  ,
  Věšák Bamboo od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každé chodby a haly. Věšák je z bambusového dřeva a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. Úchytový materiál je součástí balení.
  249 
  249 
 • Vyprodáno
  Zelený kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob
  210 

  Zelený kovový věšák Knob

  , , ,
  Zelený kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. A protože není zelená jako zelená, háček má krásnou zelenošedou pastelovou barvu, které se opravdu nemusíte bát. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
  210 
 • Dubová dřevěná police na fotky
  Dubová dřevěná police na fotky

  Dubová dřevěná police na fotky

  , , ,
  Dubová dřevěná police na fotky, knihy nebo rámečky od dánské firmy Hübsch. Police má barvu přírodního dřeva. Rozměry: délka 80 cm, výška 8 cm, šířka 11 cm.      
  1180 
 • Černá police North Shelf

  Černá police North Shelf

  , ,
  Černá police od dánské firmy Bloomingville. Systém se skládá z nosné kovové konstrukce a dvou kusů MDF polic. Nastavitelná vzdálenost mezi policemi. Praktické pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design dodají vašemu domovu pohodovou atmosféru. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1079 
 • Sleva
  Stolička Fly Green
  Stolička Fly Green
  2270  1950 

  Stolička Fly Green

  , ,
  Stolička Fly Green od dánské firmy Bloomingville je krásným i praktickým doplňkem. Potah je ze stylového zeleného sametu, zbytek konstrukce je z černého kovu. Jde o univerzální prvek, kterým interiér hezky doladíte a který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2270  1950 
  2270  1950 
 • Šedý vlněný puf
  Šedý vlněný puf

  Šedý vlněný puf 75 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990 
 • Sleva
  Dětská police Cloud
  Dětská police Cloud
  1760  1460 

  Dětská police Cloud

  , , ,
  Krásná police od dánské firmy Bloomingville. Tento mráček dodá dětskému pokojíku styl a pohodu. Bíle lakovaná police krásně vynikne na barevné výmalbě. Police je kovová, bíle lakovaná, dlouhá 60cm, široká 15 cm a vysoká 40 cm. Úchytový materiál je součástí balení.  
  1760  1460 
  1760  1460 
 • Sleva
  Dřevěná police s koženými popruhy
  Koš White Edge
  2790  2100 

  Dřevěná police s koženými popruhy

  , ,
  Dřevěná police s koženými popruhy od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Moderní pojetí a krásný jednoduchý skandinávský design, tato police dodá vašemu domovu ten správný styl. Kožené úchytky a kožené interiérové doplňky jsou teď v kurzu, tak neváhejte. Úchytový materiál je součástí balení.  
  2790  2100 
  2790  2100 
 • Sleva
  Dřevěná police Nature
  Dřevěná police Nature
  1620  990 

  Dřevěná police Nature

  , , , ,
  Dřevěná police od dánské firmy Bloomingville. Police je ze dřeva paulovnie. Rozměry: délka 110cm, výška 12cm, šířka 18cm      
  1620  990 
  1620  990 
 • Sleva
  Dřevěná úložná krabice
  Dřevěná úložná krabice
  669  460 

  Dřevěná úložná krabice

  , , , ,
  Dřevěná úložná krabice od dánské firmy Bloomingville ze dřeva paulovnie. Krabice je dodávána s úchyty na stěnu, můžete z ní tak vykouzlit i polici s víkem. Rozměry: délka 40 cm, výška 10cm, šířka 18cm  
  669  460 
  669  460 
 • Dřevěná police na fotky White
  Dřevěná police na fotky White

  Dřevěná police na fotky White

  , ,
  Dřevěná police na fotky, knihy nebo rámečky od dánské firmy Hübsch. Police má bílou barvu. Rozměry: délka 80 cm, výška 8 cm, šířka 11 cm      
  749 
 • Černý kovový věšák Knob
  Černý kovový věšák Knob

  Černý kovový věšák Knob

  , ,
  Černý kovový věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
 • Vyprodáno
  Dětský věšák Ježek
  Dětský věšák Ježek
  115 

  Dětský věšák

  , , ,
  Dětský věšák od dánské firmy Bloomingville oživí každý dětský pokojík. Háček nabízíme ve tvaru ježka nebo králíka. Má praktický tvar na oblečení či baťůžek, je vyroben z překližky a z kovu. Dětské pokojíky nemusí být plné pestrých barev a lamina. My na to jdeme jinak. Pečlivě vybíráme kousky, které doladí i jednoduchý interiér ke spokojenosti malého obyvatele. Základem je u nás neutrální výmalba, pečlivý výběr materiálů a pár kousků, které na sebe strhnout pozornost. O tom, že vše musí být i praktické, není vůbec pochyb. Nechte se inspirovat severským přístupem k dětské duši.  
  115 
  115 
 • Vyprodáno
  Mosazný věšák Knob
  Mosazný věšák Knob
  210 

  Mosazný věšák Knob

  , ,
  Mosazný věšák Knob od dánské firmy Hübsch je minimalistickým a praktickým doplňkem do každé kuchyně, chodby či haly. Háček je z kovu a má jednoduchý design, který se hodí do moderního interiéru. Může sloužit také jako úchytka kuchyňské linky. Úchytový materiál je součástí balení.
  210 
  210 
 • Sleva
  Černý vlněný puf 75 cm
  Šedý vlněný puf
  4260  3920 

  Černý vlněný puf 75 cm

  , ,
  Černý vlněný puf 75 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  4260  3920 
  4260  3920 
 • Vyprodáno
  Černý vlněný puf
  Šedý vlněný puf
  2699 

  Černý vlněný puf 50 cm

  ,
  Černý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2699 
  2699 
 • Sleva
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem
  4599  2600 

  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem

  , ,
  Dřevěná police z masivního dubu s šuplíkem od dánské firmy Hübsch. Zajímavý doplněk, který určitě najde využití v pracovně, ložnici či dětském pokojíku. Polici můžete doplnit o nožky dne vlastního vkusu a kreativního  přístupu. Získáte pak unikátní noční stolek, který nikdo jiný nemá.
  4599  2600 
  4599  2600 
 • Vyprodáno
  Industriální madlo
  Industriální madlo
  799 

  Industriální madlo

  , , ,
  Industriální madlo v podobě černé industriální trubky o délce 90 cm. Zajímavá dekorace, která se bude vyjímat v kuchyni jako držadlo na utěrky nebo v koupelně jako madlo na ručníky. Využitelné také pro zavěšení svítidel s textilním kabelem.  
  799 
  799 
 • Vyprodáno
  Šedý vlněný puf 50 cm
  2990 

  Šedý vlněný puf 50 cm

  ,
  Šedý vlněný puf 50 cm od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  2990 
  2990 
 • Černobílý bavlněný puf
  Černobílý bavlněný puf

  Černobílý bavlněný puf

  ,
  Černobílý bavlněný puf od dánské firmy Hübsch je praktickým a vkusným doplňkem do každého interiéru. Je ideální pod nohy, když koukáte na televizi, na sezení, když vám přijde návštěva, na odložení věcí a svršků v ložnici nebo jen tak pro okrasu, aby zútulnil Váš domov. Je lehce přenosný a má krásný design, který se hodí do moderního i tradičního interiéru. DOPRAVA ZDARMA!
  3990