Jarní inspirace s Odomu: Rozkvetlé dekorace v elegantních a stylových květináčích

Keramický květináč Amel

Jaro je konečně tady! Slunce hřeje, ptáci zpívají a příroda se probouzí k životu. Je čas vnést svěží jarní atmosféru i do vašeho domova.

Nebojte do interiéru vnést pestrobarevné květiny v elegantních květináčích. Odomu nabízí široký výběr květináčů v nejrůznějších barvách, tvarech a materiálech, které perfektně doplní váš jarní interiér.

Tip architekta: Kombinujte barevné a členité květináče s jednoduchými rostlinami bez květů, a naopak, plně kvetoucí a barevné rostliny dávejte do jednoduchých květináčů. Vznikne kontrast, kdy vynikne nádoba květináče i krása rostliny v ní.

Keramický květináč Chaca

Trendy materiály pro jarní dekorace:

  • Kov: Dodat moderní a industriální šmrnc vašemu interiéru pomohou kovové květináče Bell. Skvěle se hodí k sukulentům a kaktusům pro nenáročnou a stylovou dekoraci.
Kovový květináč Bell
  • Beton: Moderní a minimalistický vzhled zajistí betonové květináče Rakel v šedé barvě. Vhodné pro orchideje a fialky, které rozzáří váš interiér.
Květináč Cement
  • Keramika: Pro luxusní a elegantní vzhled zvolte keramické květináče Amel s glazurou v jemných pastelových tónech. Ideální pro narcisy i hyacinty.
Květináč s podmiskou Drago

Tipy pro jarní dekorace s květináči:

  • Vytvořte si na okenním parapetu zelené lemování s kaktusy a sukulenty v různě barevných keramických květináčích.
Váza mramor Green
  • Umístěte na terasu nebo balkon kvetoucí koutek s betonovými květináči plnými květin pro jarní vůni a svěžest.
Květináč Gard
  • Vytvořte si na stole originální aranžmá s bylinkami v kovových květináčích pro moderní a minimalistický styl.
Kovový květináč Foem Middle
  • Pokud hledáte květináč vhodný pro jarní osení, máme pro vás krásný květináč s nožičkami Sun, který útulnou jarní atmosféru perfektně doplní.
Květináč Sun

S květináči z Odomu jsou jarní dekorace hračka! Navštivte náš e-shop a vyberte si z široké nabídky květináčů, které promění váš domov v rozkvetlou oázu plnou jarní energie.

Info
Hledat
Košík
Pokladna