Vonné svíčky Meraki

S prvními mrazíky a stmíváním kolem čtvrté přišel čas, kdy se můžeme bez výčitek svědomí zachumlat doma a trochu lenošit. A nejlépe se odpočívá, kdyč člověk umí navodit tu správnou atmosféru. Nyní je všude plno termínu Hygge, které vyjadřuje pocit pohody a spokojenosti. K takové atmosféře určitě patří i zapálená svíčka. Když svíčka dokáže váš domov i hezky provonět, pak je to dvojitá idyla.

My pro vás máme vonné svíčky od dánských Meraki. Jednoduché svým designem a uměřenými vůněmi, které jsou svěží a voní tak akorát.

Vonná svíčka Sandcastles & SunsetsVonná svíčka Scandinavian

 

Meraki svíčky jsou vyrobeny z oleje ze sójových semen a jsou tak 100% přírodním produktem. Toto složení také zaručuje čisté hoření bez čmoudícího knotu, které dovolí vůni, aby se příjemně rozvinula. Svíčky vydrží hořet až 35 hodin, které vám poskytnou dostatek času pro klidné rozjímání

Svíčky jsou nabízeny ve skleněných nádobách dvou barev, které lze posléze použít jako svícny.

Bílá edice nabízí vůni Bílého čaje a zázvoru, Fresh Cotton, což je čerstvá vůně bavlny, a v neposlední řadě vůni Santalového dřeva a jasmínu.

Vonná svíčka Fresh Cotton

Edice v barvě marsala přináší trochu nevšednější vůně.

Svíčka Scandinavian garden je s nádechem květin, které připomínají jarní rozkvetlou skandinávskou zahradu. Svíčka Sandcastles & Sunsets má vůni s nádechem tropického ovoce a kokosu. Takovou, která vás mávnutím proutku přenese na prosluněnou pláž mezi hrady z písku a západy slunce. Poslední vůní z této edice je pak svíčka Nordic Pine, vánočně laděná vůně se sladkým nádechem dřeva, která vás přenese do jehličnatého lesa plného vůně borovic.

Vonná svíčka Nordic Pine 

Pokud máte rádi minimalistický přístup k estetice a kvalitní materiály, jsou Meraki svíčky ty pravé. Jsou dodávány v originální uzavřené plechovce, jsou proto také skvělým dárkem pro vaše nejbližší.

Svíčka z bílé edice White tea & Ginger je také součástí našeho dárkového Hygge balíčku, který kromě svíčky obsahuje také světelný řetěz, mletou kávu Urban Coffee, dávkovací kávovou lžíci a dřevěnou ozdobu.

Hygge dárkový balíček

 

Info
Hledat
Košík
Pokladna